O nás

Vítejte na stránkách Idea Creative s.r.o.. Naše společnost je tu pro všechny, kteří rádi tvoří pro potěšení i pro radost. V našich obchodech nabízíme širokou škálu kvalitních materiálů a polotovarů pro hobby tvoření, dekorace, ale též umělecké a výtvarné potřeby.

Základní filosofií našeho podnikání je důraz na spokojenost našich zákazníků a obchodních partnerů, maximální pokrytí jejich požadavků a flexibilní reakce na nové možnosti, trendy a dostupné výrobky z celého světa. Úkolem našeho týmu je být aktivní, ptát se a naslouchat. Dle potřeby poradit a doporučit. A důvod proč podnikáme v této oblasti? Tvoření nás baví a plníme si náš společný sen. Náš „koníček“ je našim povoláním.

V současné době provozujeme tři vlastní kamenné obchody v Kladně, Plzni a Berouně, kde máme i hlavní kancelář společnosti. Vedle vlastních obchodů úspěšně provozujeme elektronický obchod a prostřednictvím zastupování vybraných značek a dodavatelů i velkoobchodní a distribuční síť. Dodáváme vybrané produkty dalším prodejnám v České republice a na Slovensku. Nabízíme produkty jak tuzemských, tak zahraničních výrobců a dalších distributorů. Sortiment postupně rozšiřujeme, dbáme na výběr kvalitních a zajímavých položek.

Kolegyně v našem kreativním týmu mají dlouholeté zkušenosti v oblasti tvoření, realizací workshopů či kreativní práce s dětmi. V rámci našich aktivit jsme již realizovali vybavení školek a zájmových organizací, zaměřené na tvoření. Spolupracujeme na vybraných charitativních projektech, zajišťujeme tvořivé workshopy na dětských dnech, firemních dnech. Speciální oblastí je spolupráce se školkami, školami, specializovanými kroužky, či domovy pro seniory. Pořádáme narozeninové oslavy s tvořením, kurzy, příměstské tábory a pravidelná tvořivá odpoledne pro děti.

„Myšlenka, respektive sen o obchůdku ve mně zrál již od dětství a přetrval i v době, kdy jsem pracovala na pozici marketingové manažerky u nadnárodní společnosti. Vzorem mi byl můj děda, který byl úspěšným podnikatelem, vyučeným u p. Bati. Moc ráda jsem poslouchala jeho zasněné vyprávění, když vzpomínal na svůj obchod provoněný kůží a příběhy zákazníků. Po mateřské dovolené se sen o obchůdku začal postupně naplňovat. Jak šel čas, vlastní podnikání se rozrostlo, od prvních kurzů na výrobu dřevěných doplňků a jednoho obchůdku v současnosti rozvíjíme společnost v prosperující firmu která však nezapomíná na rodinnou tradici.“

Jsme tu pro Vás.

Lenka Pachmanová a tým Idea Creative.

"Život je zajímavý právě pro tu možnost uskutečnit nějaký sen".

Paulo Coelho