Hlavní stranaVaše časté otázky

Vaše otázky

Chcete se také na něco zeptat? Napište nám!

Je ve Vašich obchodech možné platit platební kartou?

Ano, ve všech našich obchodech (Beroun, Kladno, Plzeň) máte možnost platit platební kartou Master Card, Visa, Diners Club, Discover nebo American Express.

Pořádáte narozeninové oslavy pro děti? Pokud ano, je možné vybrat si, co budou děti tvořit? Jak je to s občerstvením?

Ano, narozeninové oslavy jsou součástí naší nabídky služeb. Mohou se konat v některém z našich obchodů nebo i u Vás doma. Téma tvoření vybíráme s rodiči i dětmi dopředu, vše domlouváme individuálně dle požadavků a věku dětí. Občerstvení jsme schopni zajistit, zároveň si ale můžete donést své vlastní. Každá z našich prodejen má dostatečné zázemí a disponuje plně vybavenou kuchyňkou. Dětem můžeme tvoření zpříjemnit také jejich oblíbenými písničkami. V případě zájmu o oslavu nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@idea-creative.cz, kde také rádi zodpovíme všechny Vaše otázky.

Je možné přidat další zboží do již odeslané objednávky?

Samozřejmě, pokud Vaše objednávka nebyla vyexpedována, budeme se snažit vyjít Vám maximálně vstříc! Doporučujeme kontaktovat přímo paní Tučkovou, která má na starosti náš e-shop a vyřídí s Vámi vše potřebné.

tuckova@idea-creative.cz nebo e-shop@idea-creative.cz

Opravujete také šperky popř. jste schopni pomoci s opravou?

Ve všech našich prodejnách nabízíme komponenty i nářadí pro výrobu/opravu šperků. Pokud svůj šperk přinesete přímo k nám, rádi Vám ho opravíme nebo Vás přímo naučíme, jak na to!

Je možné sehnat u Vás i kreativní zboží, které jsem nenašla na e-shopu?

I některé druhy zboží, které standardně v nabídce nemáme, jsme schopni pro Vás cíleně objednat. Napište nám svůj požadavek na e-mail e-shop@idea-creative.cz a my Vám dáme obratem vědět.

Je možné osobně vyzvednou zboží objednané přes e-shop?

Určitě ano, po provedení objednávky zvolte ve druhém kroku "doprava" možnost "osobní odběr". Jakmile bude Vaše objednávka připravena k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat e-mailem.