Mezinárodní objednávky

Mezinárodní (EU) objednávky

Objednávky ze zemí EU mají určitá pravidla a povinosti, které se řídí legislativou EU, ale také I lokální legislativou v jednotlivých zemích. Jde především o bezpečnost produktů, vliv na životní prostředí, záruky, clo, přepravní pravidla a náklady a vývozní pravidla.

Naše nabídka produktů a služeb, je plně v souladu s platnou legislativou České republiky. V rámci dodávek mimo ČR do zemí EU, je velmi pravděpodobné, že se podmínky budou shodovat.

Ceny našich produktů a služeb uvádíme v českých korunách (Kč), případně v Euro nebo americkém dolaru (USD) a to prostřednictvím převodu dle fixního interního kurzu mezi měnami v rámci pravidel Idea Creative, s.r.o.

Pokud chcete mluvit německy, prosím volejte na 00420 602 224 932 paní Lenka Pachmanová, pokud anglicky, prosím volejte na 00420 724 860 811 sl. Lucie Holečková v době od 9:00 do 17:00 SEČ ve dnech pondělí až pátek. Děkujeme za Váš zájem – tým Idea Creative, s.r.o.

Mimo EU objednávky

Vážíme si vaší objednávky. Přestože nepropagujeme naši společnost a nabídku produktů mimo EU jsme připraveni Vaši objednávku zabezpečit. Naše obchodní zaměření je primárně na země EU, kde již existují jednotná pravidla a legislativa je velmi podobná. Proto nabídka našich produktů je kompatibilní s bezpečnostními pravidly a nařízeními v rámci EU. V případě, že se pravidla a nařízení odlišují od EU, je potřeba toto řešit individuálně.

Cenotvorba našich produktů a služeb vychází z cen uvedených v českých korunách (Kč), případně měnou Euro nebo americkým dolarem (USD) prostřednictvím interních pravidel fixního kurzu Idea Creative s.r.o. pro dané kalendářní období.